Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen közlekedési...

Szerintetek milyen közlekedési eszközzel a legideálisabb munkába járni/ingázni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Nekem ezek a lehetőségek állnak fent. Most arra lennék kiváncsi, hogy az anyagiaktól függetlenül ti hogyan oldanátok meg a bejárást, mik az előnyök és hátrányok.

2021. jún. 21. 15:19
A kérdező szavazást indított:
autó; ajtótól ajtóig 55 perc a sűrű, reggeli forgalomban
busz; 1 óra 5 perc utazás + 10 perc séta
vonat; 55 óra utazás + 20 perc séta
26 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és az első esetben nagyrészt autópályán kellene vezetni.
2021. jún. 21. 15:20
 2/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónál óra=perc :D
2021. jún. 21. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én autóval mennék. Lehet, hogy anyagilag nem a legjobb megoldás, viszont a legkényelmesebb. Mindig van ülőhely, nem kell ordibálást hallgatni egész végig, nem ül melletted büdös/izzadság szagú ember, akkor kapcsolsz klímát amikor akarsz, nem idegeskedsz (nem tudod lekésni), stb. Én városon belül is autóval megyek (100 ezres megyeszékhely) mindenhová, dolgozni pl autóval 15 perc kb, busszal 1 óra, átszállással és kb 20 perc sétával. Pedig 10-15 km az egész táv, autóval sokkal kényelmesebb, gyorsabb
2021. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld ki mindegyiket, a hét mindegyik napján!

akár váltogathatod is. én ezt tenném inkább

2021. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, ha jó a járat, én a buszt javaslom. Tudsz aludni, elintézni az e-mail-eket, nem a saját kocsid kopik esetleg törik, vannak csajok, nem kell parkolót keresni,...
2021. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Kerékpárral kimennék a vasútállomásra, aztán vonattal mennék az úticélom felé, majd leszállás után eltekerek oda, így valószínűleg 55 perc utazás +5-8 perc tekerés lenne belőle.
2021. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Én vonattal hordom a bringámat, és azt használom helyi járat helyett.

Aranyközépút.

2021. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Én anno mikor így jártam, vettem egy olcsó bringát amivel a vonatíg eltekertem és ott lelakatoltam az állomáson... Ha sok pénzed van autó ha nem annyira akkor tömegközlekedés, azt 86%-ban téríti a munkahelyed.
2021. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha a pénz nem számít, és szeretsz vezetni, akkor autó.

Egyébként vonat, valqmi rizzant bicajjal mennék az állomásig.

2021. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Autóval az egész csak kiesett idő, míg buszon, vonaton hasznosan is eltöltheted az idődet, figyelni sem kell különösebben. Én ingáztam autóval is, tömegközlekedéssel is, utóbbi szinte mindig lassabbnak bizonyult, de egyszerűen nyugodtabb vagyok így és tényleg csomó mindent el lehet ma már intézni utazás közben.
2021. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!