Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai tanulóvezetők össze vissza kacsáznak az úton? Miért sorol be a parkoló autók közé, aztán meg ki?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Jobbratartási kötelezettség van, a KRESZ szerint vissza kell sorolni.
2021. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert az oktató szarik rájuk. Telefonozik, csajokat bámul stb... Tisztelet a kivételnek.
2021. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de mikor én tanultam, nem emlékszem, hogy az oktató arra utasított volna hogy menjek ki a parkoló autók közé, és senki sem vezet így csak a mai tanulók.
2021. jún. 22. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2,5 éve van jogsim és az oktató azt mondta, ha kerülöm a parkoló autókat, akkor irányjelző, körbenéz és go. Nem húzódok vissza, ha van egy kis rés pl.. Végig megyek. Nyilván ha szemből nem jön senki. 2es voltam
2021. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Így tanítják valószínűleg. 3 éve van jogsim, nekem kötelező volt visszasorolnom a parkoló autók közé, ha több volt köztük mint 15-20 méter. Így gyakran én is "kacsáztam" köztük. Egészen addig csináltam, amíg meg nem lett a jogsim, és elfelejtettem ezt, mert egy baromság. Ahogy sok mást is máshogy csinálok, például hogy nem akkor rakom ki az indexet, amikor már majdnem megálltam. Tanulás alatt így kellett csinálnom, ha nem cseszett le azért vagy 30x hogy túl korán rakom ki, akkor egyszer sem. Vannak ilyen oktatók. Az enyémtől így utólag belegondolva a jogsit is elvenném.
2021. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Mivel alapvetően jobbra tartás van akkor is, ha nem tetszik.


Nyilván nem minden üres helyre kell bemenni, de ha van összefüggő, hosszabb szabad tér akkor ott bizony jobbra kell tartani.


Ezt főleg ott kell megszokni ahol a szűk utcán egyben parkolni is lehet. Elég hülye helyet, mert felfestett parkoló nincs, tulajdonképpen a forgalmi sávban állsz meg kocsival. de ettől még az a forgalmi sáv.

2021. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!