Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miskolciak,útbaigazítás?

Miskolciak,útbaigazítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a problémám,hogy én jövőhéten megyek Miskolcra vonattal,és a Tiszaiba fogok érkezni,és el szeretnék jutni a búzatérre.Eddig legjobb barátnőimmel mentem villamossal,mert én falurol jövök,és ők jártasak ebben.Viszont most úgy alakult hogy ők nem tudnak értem bejönni,így egyedül kell eljutnom a buszállomásra.Nagyjából tudom mi merre vn,mert szeremcsére jól tudok tájékozódni,viszont villamoson is eddig csak velük ültem,ezért valaki tudja hol kell pontosan leszálni?Mármint tudom hogy hol,de ki van írva esetleg a neve a villamosra?Teljes útbaigazítás valaki?🥺nagyon fontos lenne!

2021. júl. 2. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Könyörgöm, írd már be a google maps útvonaltervezőjébe!


Amúgy pont ez az útvonalra már nemrég is volt kérdés itt...

2021. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Gyalog is kb. másfél km, 15 perc...


De tessék, itt van. Kattints a "részletek"-re és ott mindent szájbarágósan leír.


[link]

2021. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha többször utaztál már oda, de mégsem sikerült megjegyezni a leszállás helyét (hány megálló stb.), akkor nem tájékozódsz jól. Használj Google Mapset, egyébként pedig normál esetben ki lesz írva a villamoson, igen.
2021. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Debrecenben vagyok így, el lehetne adni helyben, nem tudom mi merre van, mikor melyik busz vagy a jó ég tudja mi kell és az hánykor megy, honnan, hova és mikor kell leszállni és onnan is hogyan tovább...

De google térkép és mond mindent, mutatja, hogy mikor kell leszállni az adott eszközről, merre jársz, tényleg mindent jól mutat. Esetleg helyben is rákérdezhetsz valakitől.

2021. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1/1B/3/3A buszok egyenesen oda visznek.

Ha villamossal mész akkor a Szinvapark vagy a Soltész Nagy Kálmán utcai megálló van a legközelebb, attól függően, hogy a Búza tér melyik részére készülsz.

2021. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Tiszaiba hanem a Tiszaira érkezel. ;)

Ahogy kijössz pályaudvarról szemben találod a villamos végállomást,ahol fölszállszhatsz (mindegy melyikre)

Jegyet vegyél!

Megállók:

-Tiszai p.u.

-Selyemrét

-Soltész Nagy Kálmán u.

-Szinva park/Centrum.

A villamos menetidő kb 7perc.

A Centrumnál leszállsz, elindulsz visszafelé a villamos sin mentén, és a négysávos kereszteződésnél balra fordulsz.

Onnam kb 5 perc gyalogosan a Búza-tér.

Az aluljárón keresztúl tudsz eljutni a buszpályaudvarra.

2021. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!