Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Manapság mennyit lehet keresni...

Manapság mennyit lehet keresni C kategóriás teherautósofőrként, friss jogsival?

Figyelt kérdés

Most lett meg a C kategóriás jogosítványom, szeretném letenni az E kategóriát is és később azzal munkát vállalni, de nem tudom hogy megéri-e a kettő közt megcsinálni a Gki tanfolyamot.

Jelenleg nettó 170-180-at keresek, nem szeretem ezt a munkát, de kell a lóvé. Áruterítőként tudnék ennyit keresni nettóban? Mennyit szoktak ilyen munkáért fizetni? Nagy hátrány szerintetek hogy friss a jogsim és mivel nem vagyok még 21 éves, külföldre sem mehetek? Megéri most munkát váltanom, van esélyem egy legalább ugyanennyit fizető munkát találni?



2021. júl. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3,5 tonnással vittem boltokba árut, de még azzal is egy 100-assal többet kerestem mint te. Ahhoz még a B kategória is elég.

C-vel ennél többet is meg lehet keresni.

2021. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem fogsz munkát találni kivéve ha Észak-Nyugat Magyarországon vagy Budapest közelében vagy. Tapasztalt sofőr hiány van, nem sofőr hiány. 1 éve keresek D-Dunántúlon melót CDE jogaival 22 évesen, sehova nem vesznek fel mert nincs tapasztalatom. Konkrétan kinevetnek.
2021. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 én a környékünkön elég sok olyan hirdetést találtam, ahol külön leírják hogy akár kezdőket is betanítanak, csak a legtöbb ilyen helyen C+E kategória kell. Egyébként Észak-Kelet Magyarország.
2021. júl. 12. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, Nyírségben is sok a lehetőség ott lakik egy cimborám és kerdezte, hogy nem e megyek oda buszozni mert munkás járatra keresnek 3 ember körönként 10 ezerért azaz napi 20 ezer forintért. Csak a kecó bérles sok. Szerintem lazán megkeresel C-vel is 250 ezret.
2021. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert itt D-Dunántúlon 180 ezret keresnek C-vel és korongot kell dobálni a bokorba és szinte verekednek a melóért, hogy naponta 16 órákat dolgozzanak terítőként. De ez egy elég mérgező hely.
2021. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!