Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az normális hogy az ember az...

Az normális hogy az ember az oktatóval a vezetést nem élvezi? Baj?

Figyelt kérdés
Nem azért mert rossz oktató csak én nem szeretek tanfolyamra járni. De vezetni akarok meg rá is vagyok szorulva. Meg néha nem értem pontosan mit akar az oktató mással is van e ilyen? Például mondja milyen manőver legyen és néha nem értem ez ellen mit tegyek? Köszönöm.

2021. júl. 13. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hányadik óránál tartasz? Majd belejössz. Amúgy meg kérdezz ! Azért van ott, h tanítson! Akármilyen h*lye kérdésed van tedd fel! Sőt nincs is h*lye kérdés.
2021. júl. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én sem élvezem az oktatóval a vezetést, pedig a vezetés maga nagyon tetszik és alig várom, hogy legyen jogsim. Az oktatóm nem rossz, csak vezetés közben mindig felesleges dolgokról tart előadást én meg nem tudom, hogy mit válaszoljak neki, mert nincs mondanivalóm a témában és így kínosan érzem magam, hogy csak az igen és a nem szavakat váltogatom :D

Amúgy én mindig visszakérdezek, ha nekem nem teljesen egyértelmű, például hogy melyik utcába akarja, hogy beforduljak. Te is kérdezz, nyugodtan!

2021. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!