Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyivel több utazási idővel...

Pongi57 kérdése:

Mennyivel több utazási idővel érdemes számolni az M7-esen Balatonboglár - Budapest (Békásmegyer) szakaszon, ha vasárnap délután kell megtennem ezt a szakaszt? Kora délutánra gondoltam (kb. 14-15 óra körüli indulással).

Figyelt kérdés
Két hét múlva vasárnap Balatonboglárról Békásmegyerre kell autóznom. A Google 1:30 - 2:20 közötti saccol az útra. Próbáltam az utazás időpontját állítgani, de érdemi változást nem tapasztaltam a kora délutáni, a késő délutáni és az esti időpontok között. Gondolom időjárás függő is, mert kánikulában később indulnak a nyaralók Pestre, míg a szarabb az idő, akkor már esélyes az ebéd utáni hazaindulás. Kinek mi a tapasztalata e téren?

2021. júl. 15. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem minimum 3 órával számolj, de lehet belőle 4-5 óra is, ha van egy kis pittyputty.
2021. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Kora délután még nem vészes a forgalom!


Este 6-7 után kezd bedurvulni.

2021. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
google térkép útvonal tervezőjében beírhatsz tervezett indulási/érkezési időt és kiírja az adott napszakban mennyi az út
2021. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már délután nagyon nagy a tumultus, főleg meg pest felé.

Ha van egy két koccanás akkor meg aztán kitudja.

2021. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ezt belőni pontosan, szerintem 3 órával számolva nem nyúlsz nagyon mellé. De nézz ra minimum indulás előtt a Waze-re, Google Mapsre, Útinformra, ha időre mész valahová - adott esetben a hosszabbnak saccolt kerülőút is lehet biztosabb megoldás az M7-esen piknikezésnél, hiszen az autópálya ha beáll, akkor ott már nincs visszafordulas-újratervezés.
2021. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A károsanyag-kibocsátást is érdemes lenne kiszámolni Balatonboglár és Budapest között, csak az ugye senkit nem érdekel, mert minden más fontosabb valakiknek.
2021. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gréta?
2021. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

#7-es: :-)

2021. júl. 16. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit javasolnék egyébként, hogyha szivacs lenne, legyen nálad víz, mert én például rendszeresen innivalo nélkül járok jóval hosszabb útra hasonló problémás szakaszon. Csak azért ha ne adj isten tönkremenne a klímád, ne legyen így csak azért jobb felkészülni.
2021. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!