Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik benzinkút rendelkezik...

Melyik benzinkút rendelkezik a legnagyobb magyar tulajdonosi részesedéssel?

Figyelt kérdés

a MOL-t tippelném, de hátha van nagyobb arányú is.


[link]


cél h. Magyar embereket támogasson az ember h. ha már tankolni kell.



2021. júl. 16. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Végülis Mészáros is magyar, igazad van, akkor én is sok mindenben támogatom a "magyar embereket". :-)))
2021. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A MOL ugyebár nyílt részvénytársaság , a tőzsdén keresztül rengeteg külföldi, főleg intézményi tulajdonosa van, legalább 25%.


Ezzel szemben rengeteg kis, néhány benzinkutat üzemeltető vállakozás van, amelyik 100% magyar tulajdonban van. A legtöbb kis benzinkút nem üzlet a nagy nemzetközi társaságoknak , ezek között találsz rengeteg magyart.

2021. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én ott tankolok, ahol a legolcsóbb a nafta - és ez leggyakrabban a Lukoil.
2021. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

1es

Mészáros minden pénzt Magyarországra forgat vissza, szóval igen, jobb neki adni a pénzt, mint egy külföldi multinak, aki mögött fogalmad sincs, ki áll.

2021. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#4-es, ööööö, jajj, bocsánat, akkor rosszul tudtam, hogy 900 milliós villára, meg luxus KÜLFÖLDI utakra költi a pénzt, meg a felcsúti csodacsapatra, ezekből is rengeteg marad a magyar emberek zsebében. Tényleg ne haragudj, nem tudom, mit gondoltam....

A külföldön megvett külföldi designer-ruhákból visszajuttat a magyar butikosoknak? Ez egy szent ember!

2021. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!