Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szoktatok adni a benzinkutasna...

Szoktatok adni a benzinkutasnak, vagy a benti pénztárosnak borravalót?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom azért kapnak fizetést, mert ott dolgoznak ezt a választ már párszor hallottam, de engem csak a kíváncsiság hajt, és ha adsz akkor miért, és mennyit?

2021. júl. 31. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Adok.
Nem adok.
47 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig magam tankolok.
2021. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen, átlagban magamnak tankolok, de a végén mindig úgy kerekítem fel fizetésnél, hogy legyen rajta valamennyi. Kutasnak csak akkor szoktam, hogyha megkérem, hogy fújjon már a gumikba és takarítsa le kicsit a szélvédőt.
2021. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem. És elvből nem adok, nem sajnálom, vagy ilyesmi, de egyszerűen nem akarok adni arra, amire nem érzem szükségesnek. Más országokban már teljesen leszoktak róla, hogy odajöjjenek, és piszkálják az autóm. Én akarok tankolni, gumit fújni, szélvédőt mosni, el is küldöm kedvesen őket, ha odajönnek. Szóval nem adok senkinek semmit.
2021. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindig magamnak tankolok, nekem kutas tolta már tele gázolajjal a benzinest 2x, úgyhogy én azóta már ha közeledik az autó felé udvariasan elküldöm.


A tankolást meg általában 5ft-os pontossággal hozom össze, szal a pénztárosnak ha mázlija van akkor kap 5ft-ot.

2021. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem szoktam.


A tankolást megoldom magam, keréknyomást is jobb szeretem magam ellenőrizni, ablakot lemosni meg nem tart semmibe.


Pénztárosnak meg aztán főleg nem. Örülök, ha sikerül elintézniük azt ami a dolguk. Bár már ehhez is hülye biztosra megyek és csináltam laminált QR kódot a cégadatokhoz, rendszámhoz így csak le kell olvasnia géppel.

2021. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Pénztárosnak borravaló???

Boltban is adtok?


Semmi plusz szolgaltatast nem ad...

Amúgy meg kártyaval fizetek... tehat szóba sem jöhet...

2021. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Én többnyire olyan helyre járok ahol a kutas nem jön oda egyből hogy tankoljon nekem vagy bármit is csináljon. Fizetésnél a pénztárosnak szintén nem adok borravalót mert mindig kártyával fizetek.

Ha hosszú út közbe állok meg valahol tankolni akkor ha jön a kutas udvariasan elküldöm hogy megoldom magamnak, nem szoktam megengedni hogy Ő tankoljon. Volt már egy olyan helyzet hogy annyira akart tankolni meg jött azzal hogy ott úgy működik mert a főnöke elvárja akkor mondtam hogy jó akkor szépen csinálja és addig nem mentem be fizetni ameddig a pisztolyt vissza nem rakta a helyére és le nem lett zárva a betöltő nyílás. De borravalót nem kapott.

2021. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem adok. Eleve kártyával fizetek mindenhol, úgyhogy még olyan sincs, hogy a visszajáróból az aprót otthagyom.
2021. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik paraszt lepontoz az képes kifejteni véleményt is?
2021. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adok, ha kapok valami plusz szolgáltatást. Pl. a kutas lemossa a szélvédőt, vagy pl. ha veszek egy kávét/hot-dogot és a pénztáros kihozza az asztalhoz.
2021. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!