Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen sisak "illendő" egy...

Milyen sisak "illendő" egy quadra?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el egy kis quadot használni és a rendes zárt motoros sisakomat használom viszont bárkit látok quadon rajtuk ugye ez a szemüveges fajta (pontosan nem tudom a nevét bocsi) aminek van felül az a kis kinövése😅 és az lenne a kérdésem hogy mi a különbség és érdemesebb lenne egy olyan bukósisakot vennem, vagy teljesen normális?

2021. aug. 10. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már, hogy az illik-e kérdés fontosabb, mint az egészséged! Én már egy ideje fullface sisakban túrázok bringával, mert láttam már nyílt koponyatörést leszakadt állkapoccsal egy gyalogos félre lépésből. Elég gáz volt összeszednem..

Kinek mi köze hozzá, hogy te milyen szinten véded a fejed?

2021. aug. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a cross sisakra gondolsz szemüveggel, akkor az tök ok. Allvedelwm abban is van!

Bar ha van normál utcai full-faced az is tökéletes! Max nem leszel igazi redneck! :)

2021. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm :)
2021. szept. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!