Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Katalinpusztára kell nógrád...

Katalinpusztára kell nógrád megyei matrica?

Figyelt kérdés
Budapestről indultunk katalinpusztai kiránduló központba, pest megyei matricánk van, útközben láttam, hogy nógrád megye ki van táblázva és van valami olyan szabály, hogy az első közlekedési csomóponttól kell megyei matrica, szerintem ilyenen nem haladtunk át. Katalinpuszta tábla alatt volt nógrád megye is. Ha valaki tudja kellett volna-e matrica, nagyon köszönöm a segítségét!
2021. aug. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik Nógrád-megyei matrica.
2021. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor a pest megyein kívül eső katalinpusztára kell-e bármilyen matrica?
2021. aug. 20. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szendehely-Katalinpuszta a 2-es főúton. Budapestről az M2 vezet arrafelé, ami díjköteles, de bőven Pest megyén belül ér véget. Nógrád megyében nincs egyetlen egy kilométer fizetős út sem, ha személygépjárművel mész.
2021. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vác után vége az M2-nek és 2-esként folytatódik, tehát onnantól nem fizetős, így a Pest megyei matrica elég.

[link]

2021. aug. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a 2.-ban.

Azt hittem ennyi év után már nem lehet gond a megyei útdíj.

Azt hittem, ha leírom, nem létezik nógrád-megyei, akkor egyértelmű, higy ott nincs fizetős pálya, autóút.

Egyféle úthálózatunk van csak.

Az útdíj lwhet térben és időben korlátozott.

A megyei egy évre szól. Ugyanazokra az utakra érvényes, mint az országos, csak megyére korlátozva.

Sehol nincs szükség többféle matricára.

Hy van országos, nem kell megyei.

Ha van megyei, de csak azon belül pályázól, nem kell országos.

2021. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!