Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Èrdemes pszichológushoz jàrnom?

Èrdemes pszichológushoz jàrnom?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben vannak olyan dolgok amiket vezetès közben nem tudok elengedni. Ès ez nem abban nyipvànul meg hogy lebüntetőzök levillogog stb màsokat, hanem vezetès közben kattogok ezeken. Ès nem a pofàtlan dolgokon, hogy betolakszik valaki, meg ilyesmi... inkàbb a veszèlyhelyzeteken... pl ma majdnem nekem jöttek, sikerült elkerülnöm èppen hogy... ès itt annyitt kellene tennem, nyugtàzzam hogy idióta volt, megtudtam oldani, baleset nem lett, tèma lezàrva... de nem, vezetès közben mèg ezen ràgódom... ti hogy oldjàtok meg ezt? nem fèltek hogy besokaltok, ès elkattantok?
2021. aug. 25. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, ha ez felkavar. De másnapra, gondolom, elmúlik.
2021. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hàt igen màsnap màr nem kattogok rajta....
2021. aug. 25. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe.
2021. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk belefekszem a dudába és a veszélyhelyzetet okozóra fókuszálok percekig, ha a kozelemben marad. Na, ez az, ami már határeset, mert csökkenti a koncentrációt az esetleges egyéb veszélyforrások tekintetében. De ha csak szimplán felcsesz, ha valaki a testi épségedre tör, az miért volna ab ovo abnormális?
2021. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!