Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Help! Ha rárakok a GPS-emre...

Help! Ha rárakok a GPS-emre egy új Magyarország térképet, akkor miért nem lehet látni Magyarországot? Csak az ország körvonala van meg, az utak stb nincs:S Ha visszarakom a régit, akkor működik.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy az orionos.

Az lehet a baj, hogy nem egyezik az igo és a térkép verziószáma.Az igo verziószámát meg tudod nézni a beállításokban.

Bekapcsolod a kütyüt, elindítod az igo-t, beállítások menü és ott keresd meg a névjegy menüt.

Ott ki fogja írni a verziószámot, ami 8.valami lesz.

8.1.. vagy 8.2.. vagy 8.3..

A különböző verziók ne4m használják egymás térképeit.

Ezt nézd meg először, hogy neked milyen verziójú az igod.

2010. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az:)

8.3.2.89339 verziószámú az igo-m.

2010. aug. 30. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
katta képre és nagyíts rá! nálam is ki lehet menni úgy hogy lásd a földgömböt ,egyszer beparáztam mert valamit véletlen elnyomtam és a földet láttam csak :D
2010. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ráközelítettem, de úgysem volt jó.
2010. aug. 30. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor max nézd meg a gps kártyáján (dugd a számítógépre) ,hogy benne van-e a magyarország térkép,nem-e törölted ki véletlen,vagy be se rakta, ha benne van másold bele még egyszer hátha az segít
2010. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!