Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kerül fel...

Mennyi idő alatt kerül fel internetre a google street autója által készített felvétel?

Figyelt kérdés
Ma levideózott a google street view autó. Mikor kerül ki a felvétel?

2021. szept. 2. 17:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nézegettem én is különböző városokat. Ott van pl. Püspökladány, ott csak néhány főutcán van felvétel, mellette Karcagon szinte az összes mellékutcában. Akkor valamikor elképzelhető, hogy lesz Püspökladányban is több felvétel? (Ott éltek a nagyszüleim)
2021. szept. 12. 22:28
 12/18 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Ami hasonlóról tudok az Szerencs, ott is eddig csak a főút volt meg, most pedig már megvan a legtöbb mellékutca is.
2021. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

7-es vagyok ismét. Az imént találtam 2021. szeptemberi utcaképet is. Nagyon belehúzott a Google :)


[link]

2021. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Igen, pont tegnap néztem, asszem Berettyóújfaluban is van 2021. szeptemberi felvétel. Ezek után lehet, hogy akkor Püspökladányban is jártak (ha a kérdező még követi a kérdést)

2021. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Igen, jártak.

Most néztem meg, hogy vannak e rajta új utcák, és vannak. 2021. augusztusiak.


Ahol levideózott az autó, azt még nem tették fel

2021. okt. 4. 17:43
 16/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Az én utcámban sajnos nem jártak Szombathelyen, pedig vannak a környéken 2021 augusztusi felvételek :( Na mindegy, majd 10 év múlva. :D
2021. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A püspökladányi utcaképek olyanok, hogy egyes utcákon nem is mentek végig, csak épp befordultak...
2021. okt. 4. 18:37
 18/18 anonim válasza:
17: Valószínűleg még folyamatban van a feltöltés, nem hinném, hogy ilyen összevissza fordulgatott meg a Google-autó :D
2021. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!