Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik taxitársaságot ajánlaná...

Melyik taxitársaságot ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Idős ismerős kért meg, hogy alkalmanként hívjak neki taxit, de fogalmam sincs melyik a jó, illetve sem ő, sem én nem akarok applikációkat letölteni. Melyik társaság fogad telefonon is kérést? Persze minél olcsóbb, annál jobb. Előre is köszönöm az udvarias válaszokat.

2021. szept. 6. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
City Taxi. Mondjuk az alkalmazást csakazértis ajánlom , mert látod rajta, hogy hol a taxid, mi a rendszáma.
2021. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
City Taxi valóban jó, de nekik van a legszarabb alkalmazása, én a FőTaxival szoktam, néha Bolt, de a City Taxival sem lenne baj.
2021. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Főtaxi, vagy taxi4. A Budapesti taxisok közül csak velük utaztam, de egyikkel se volt problémám, mindig gyorsak, korrektek és rugalmasak voltak. Mellesleg kedvesek is
2022. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Taxi4 olyan még van? 😂
2022. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, pont tegnap utaztam velük
2022. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!