Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan juthatok el leggyorsabb...

Hogyan juthatok el leggyorsabban a Hungexpotól a Parlamentig?

Figyelt kérdés
Rákerestem az útvonaltervezőbe, de egy olyan útvonalat adott ki, ahol útlezárás van, legalábbis ezt írja ki. A waze útvonaltervezőbe meg a jelenlegi tartózkodásomat veszi indulási helynek, a célhely meg ugye a Parlement. Szóval, a Hunexpo és a Parlementi útvonalra nem tudok rákeresni.
2021. okt. 1. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Nincs értelme konkrét útvonalat írni, mert folyton változik, hogy mi a leggyorsabb. Ha nincs forgalom, akkor nyilván a Kerepesi-Rákóczi a leggyorsabb.


A waze-ben írd be a parlamentet úticélnak, majd írd be a hungexpót és állítsd köztes pontnak.

Vagy google mapsot használj, ott beállíthatod a kezdőpontot.

2021. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Akkor írd be a vaze-ba a célt, amikor valóban elindulsz. Akkor tudja kiszámolni, hogy merre érdemes menni.
2021. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Taxival.
2021. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csúcsidőben: Pillangó utcáig séta, onnan M2 metróval a Kossuth Lajos térig. Csúcsidőn kívül pedig a Kerepesi út- Rákóczi út- Bajcsy Zsilinszky út - Alkotmány utca útvonalon autóval.
2021. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy az Albertirsai út le van zárva a vadászati kiállítás miatt. Szóval tényleg a legjobb metrózni.
2021. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
beülsz a semjén zsolt mellé, ő gyorsan beér a parlamentbe onnan.
2021. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy én vagyok hülye, de miért nem jó, hogy a kiindulási hely megegyezik a saját pozícióddal? Vagy teleportálni fogsz egy másik helyre és onnan fogsz nekiindulni?
2021. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert a sajtá pozícióm Debrecenben van, onnan fogok menni a Hungexpora, és onnan a Parlamentbe.
2021. okt. 1. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen és ez miért baj, hogy Debrecenből indul a navigáció? Hiszen ott vagy.
2021. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, és a Hungexpot beállíthatom célként. De nekem a Hungexpo kellene kiindulási helyként, és onnan a Parlament. Ezt viszont nem tudom beállítani, mert pl. a Wazebe is, automatikusan hozza a saját helyet indulásként, azaz Debrecent. De én 13 nap múlva megyek Bpestre, és most szeretném az utat megterveztetni. Érted már?
2021. okt. 1. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!