Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bontó átveszi katalizátor...

Bontó átveszi katalizátor nélkül a kocsit?

Figyelt kérdés

Adott egy G Astra, törött, nem éri meg javíttatni, szóval bontó.

Elvileg a katalizátor elég értékes, azért is lopkodják, de ha én kiszedem a saját kocsim alól attól bontó átveszi? Illetve hol lehet normálisan, legálisan leadni, nem kétes helyen?



2021. okt. 7. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben átveszik, de nyilván nem olyan áron mintha benne lenne.
2021. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Katalizáttl velvasarló vok, de tom h átvesszik lazán.
2021. okt. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átveszik. De nem értem, hivatalos bontóba miért nem azzal együtt adod le?
2021. okt. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel gondolom hogy nem úgy fizetnek érte amennyit úgymond valójában ér, na meg még az se biztos, hogy egyáltalán kapok érte valamit, legalábbis elég sok mindent olvastam erről. De még ha a legjobb forgatókönyv is jön be, hogy kg áron átveszik a kocsit, amit eddig olvastam 5-10ft/kg jó esetben. Magyarul 5-10.000Ft, a katalizátor meg elvileg önmagában sokkal többet ér, na emiatt gondoltam rá, hogy kiveszem én és leadnám külön.
2021. okt. 8. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de valakik itt azt írták a múltkor, hogy ilyen 50-100 ezreket kaptak a leadott roncsért.
2021. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom eddig csak neten nézelődtem onnan van az info, de lehet jövő héten bemegyek szeméylesen is megérdeklődöm, úgy is itt van a szomszéd városban.
2021. okt. 8. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!