Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az mennyire fura, ha este a...

Az mennyire fura, ha este a sötétben, egy elhagyatottabb helyen egy jobb kocsi áll?

Figyelt kérdés

Tegnap este láttam, városon kívül, egy dülőúton ahol főútról csatlakozott be, ott állt egy szép fekete BMW a dülőúton a fák mellett. Rendőrök is jártak arra, meg is álltak mivel kedvelt trafizós hely, viszont meg sem nézték a kocsit, kb mintha normális lenne hogy este a sötétben egy elhagyott helyen szép kocsi áll.

Vajon miért nem reagáltak semmit a rendőrök, hogy nem szokványos a szitu, talán bűncselekményhez köthető vagy valami? Vagy gondolták biztosan csak megállt valaki út közben hogy elvégezze a nagy dolgát? Vagy ilyenkor mit szoktak tenni a rendőrök ha látnak egy elhagyott kocsit?



2021. okt. 12. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Amíg nincs bejelentés hasonlóra, minek nézzék meg?

Minden szabadon hagyott kocsit nem nézhetnek végig.

2021. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

dehogy bűncselekmény

onnan indultak túrázni, csak kicsit elnézték a hosszát és még nem értek vissza, vagy szerelmeskedtek benne XD

2021. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Fiatalkoromban én is gyakran álltam eldugott, sötét helyeken jobb kocsival.
2021. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

"Tegnap este láttam, városon kívül, egy dülőúton ahol főútról csatlakozott be, ott állt egy szép fekete BMW a dülőúton a fák mellett."

onnan figyelték a stricik, rendben zajlik-e az ipar

2021. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#1 Oké, de már csak azért is, nehogy bűncselekmény áldozata legyen a kocsi, rongálás vagy lopás


#2 Jogos :DD


#3 Milyen okból?

2021. okt. 12. 12:32
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Na ez az, volt sokszor olyan, hogy nagyon nem szerettük volna, ha épp bevilágítana a rendőr a párás ablakon és érthető módon nem a város közepén voltunk, na! ;)


De túrázáskor is van az úgy, hogy az ember a semmi közepén (de buszmegálló közelében) parkol le és akár több napot is megy, majd visszautazik a kocsihoz.


Sőt vadászatnál is el tudom képzelni , hogy valakit a semmi közepén vesznek fel a társai és a vadászat vagy berúgászat végeztével visszavisznek a kocsijához.

2021. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 Ezek elég logikus érvek mondjuk. Bár én nem merném úgy otthagyni ha ilyen kocsim lenne.
2021. okt. 12. 12:36
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell minden mögött bűntényt vizionálni?

Valaki ott áll meg ahol éppen kedve/dolga van.

(főleg, ha semmi sem tiltja)

2021. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Kb semennyire.
2021. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Hoszt el tesa megériaz.
2021. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!