Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tervezz meg egy utazást...

Tervezz meg egy utazást Szegedről Miskolcra autóval! Írd le az útszámokat, csomópontokat és az út hosszát! Törekedj a gazdaságosra! Keresd meg a térképen Budapestről kiindulva, az órajárással egyezően haladva a 4-es,5-ös,6-os, 7-es főközlekedésiut?

Figyelt kérdés
Sziasztok az alábbi feladatban kérném a segítségeteket!

2021. nov. 13. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnyitod a google térképet, beírod a kiindulási pontot és az úticélt, aztán arra állítgatod az utakat amerre akarod, megnêzed a kmt.

Örülök, hogy segíthettem.

2021. nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 mondja, de ne a kilométert nézd, mert 100km egy városokat keresztező autóúton kevésbé gazdaságos, mint 120 autópályán.


Szóval ahogy #1 mondja, google térkép, két végállomás, csak utána ne a legrövidebb, hanem a leggyorsabb opciót válaszd, mert az fog a leggazdaságosabb úton vinni.


Bár én nem értem a kérdést sem igazából. Te biztos igen, szóval tök mindegy, de mi az, hogy Szegedről Miskolcra, Budapestről kiindulva, ráadásul óramutató járással megegyezően? Ezek a paraméterek ütik egymást. Tehát ez egy körtúra óramutató járása szerint, Budapest-Miskolc-Szeged? De akkor nem mész Szegedről Miskolcra, hanem fordítva. Vagy Szeged-Miskolc, Budapesti megállóval? De akkor meg a "Budapestről kiindulva" résznek nincs értelme. Esetleg Budapestről kiindulva menj le Szegedre és onnan Miskolcra? De akkor meg nem lehet óramutató járása szerint. Szóval ez így full értelmetlen.


Na mindegy. A lényeg, hogy google térkép és leggyorsabb utat válaszd ki, aztán csak leköveted és kimásolod az utak számait.

2021. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Sok sikert!

2021. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2: Ez két külön feladat akart lenni szerintem.

Az első, hogy tervezzen meg egy útvonalat Szeged és Miskolc között. (Google térképbe bedobod és kiköpi az utasításokat és a hosszt is)


A második, hogy keresse meg a 4-7-ig a főutakat, óramutató járása szerint, Budapestről kiindulva.

Mondjuk ennek még annyi értelme sincs, mint az előző feladatnak.

2021. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez valami GKI oktatás házifeladat vagy mi?
2021. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Azt értem, hogy tervezzünk egy útvonalat Szegedről Miskolcra.

Google térkép........ és amikor megnyomod az entert már kész is.

Na de Budapestről indulva? :(

2021. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!