Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Láttál olyan helyet ahol 480...

Láttál olyan helyet ahol 480 alatt van a gázolaj? Madaras Tesconak sikerült 3 Forinttal alá menni.

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, magánkút, szintén 477
2021. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, sőt reggel fel is nevettem mikor 4db 0 karakter volt a közi madaras kúton kijelezve a gázolaj árának.

Hát mondom ezek nem adták meg magukat az intézkedésnek, kitették a zárva táblát, de szerencsére nem.😂

Pedig hétfőn nem szokott változni az ár. Biztos nem akarták elveszteni az árelőnyt, múlthét óta pont annyiért adták, mint a limit.

2021. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az automata kúton 2 hete nem ment 500 fölé az ár, 470 körül mozgott. Az utóbbi napokban nem jártam arra, nem tudom mennyi, de őket nem hiszem, hogy földhöz vágja a limit, mert a fél kilométerre se lévő Mol kúton már akkor 508 Ft volt.
2021. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kíváncsi vagyok, hogy aki eddig 460-ért adta az most mit csinál :D
2021. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt tudom, hogy náluk a 95-ös benzinnek az árbefagyasztás előtt is 477 volt az ára, én is annyiért tankoltam.
2021. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!