Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az online kresz tanfolyamban...

Az online kresz tanfolyamban megismételhetem a vizsgafelkészítő tesztet, ha nem sikerül?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy miután minden modullal végeztem, meg kell csinálnom a vizsgafelkészítő tesztet, és miután sikerült le kell mentenem. Itt is úgy van, mint a részvizsgáknál, hogy ha nem sikerül megpróbálhatom újra? Vagy akkor elbuktam a tanfolyamot? Előre is köszi.

2021. dec. 22. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor csinálod meg, ahányszor akarod. Sőt, sokan rengetegszer megcsináljak azt a tesztet, mert jó vizsgafelkészítő. A vizsgán nagyon hasonló kérdések vannak, egy csomó kb. ugyanaz, szóval érdemes sokszor megcsinálni.
2021. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A felkészítő tesztekkel jól fel lehet készülni a vizsgára, mivel a vizsgán is ugyanezek a kérdések lesznek. Mivel összesen van kb. 1000-1500 kérdés, így minél több próbavizsgát csinálsz, annál nagyobb esélyed van rá, hogy olyannal is találkozol, ami a vizsgán is lesz majd. Én csak a próbavizsgákkal eltöltöttem vagy 20 órát.
2021. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!