Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Téli ablakmosó meddig áll el?

Téli ablakmosó meddig áll el?

Figyelt kérdés
Ha most a tavasz elején veszek egy csomó akciós téli ablakmosó, az el áll jövő télig? Vagy nem tűzveszélyes és kockázatos nyáron a forróságban ilyeneket tartogatni itthon?

2022. jan. 20. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
én tavasszal veszek télit , ősszel nyárit
2022. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rá van írva: eltarthatóság korlátlan ideig.


Most tölöttem a tartályba 4 évvel ezelőtt vásárolt akciós löttyöt..egy kis pohárkába öntöttem a mínusz 19 fokos ablakmosóból, betettem a hűtő fagyasztójába, és reggelre sem fagyott meg, tehát jó..

Az osanban hegyekben áll az ilyen ablakmosó.

2022. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármeddig.


De, eléggé tűzveszélyes, de ha hőtől és nyílt lángtól távol tartod, akkor nem lesz gond.

2022. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is befogok vásárolni majd téliből, pont mint most nyáriból.


Valamennyire tűzveszélyes, de ha nem kinyitva tárolod, illetve nem locsolsz fel vele, meg hát nem a kályha mellett tárolod nem lehet vele semmi gond.

Kb mintha valami erősebb piát tárolnál.

2022. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A palackos vízre sem azért van írva szavatossági idő, mert tönkremegy a víz, hanem mert a műanyag flakonból beleoldódik anyag ami ott már egészségügyi hatáértékhez közel lenne, de ekkor is csak különleges körülmények között (teszem azt napon tartod). Na az ablakmosó ugyanígy nem megy tönkre, és mivel nem isszuk meg, a beleoldódás sem érdekel minket.
2022. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag lezàrt flakonban biztos nincs baja évek után sem.
2022. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!