Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki ismerős Székesfehérváron...

Ki ismerős Székesfehérváron belül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kedden lenne elintézni valóm a Várkörúton fehérváron az ottani extreme digitalnál. Érdekelne hogy a környéken hol van a legközelebb normális parkolóhely, ahol fixen van hely. Láttam mapson, hogy ott eléggé limitált a hely. Valamikor délelőtt jönnék oda. Aki tud parkolót, ahol fixen van hely, azt szívesen fogadom. Azt, hogy fizetős nem akadály.

2022. febr. 5. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérváron általában szokott lenni parkolóhely hétköznap délelőtt, de sajnos nem tudom fixre mondani, hogy valahol pont lesz. A Várkörút eléggé olyan hely, ahol nehéz parkolni, főleg, hogy most túrják fel a Prohászka Ottokár utcát, és a kis Budai egy részét is.

Ha elindulsz a Piac térről (buszpályaudvar) a Bregyó irányába (befelé / Pláza iránya) akkor a Tesconál biztosan találsz helyet, illetve az út jobb oldalán van egy köves parkoló, ott is tuti, hogy van hely, csak onnan csak jobbra tudsz kifordulni.

Ha szerencséd van, akkor a buszpályaudvar melletti parkolóban is van hely, ahol a taxisok állnak, csak ne állj a helyükre, mert elkezdenek dudálni és villogni...

Valószínűleg a Mátyás király körúton is találsz helyet, de az fizetős. Van egy parkoló a Várkörúton a Virágóra magasságában is (Lipóti pékség van ott), de az sincs túl közel, és nem biztos, hogy van hely.

Van még egy ötletem, megpróbálhatsz megállni a papi otthonnál. Az van a legközelebb, de fogalmam sincs, hogy találsz-e ott helyet.

2022. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
94%
Vagy ott van a Rákóczi úti körforgalomnál a parkolóház... Kicsit arrébb a Távirda út, esetleg a Skála parkolója...
2022. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Távirda utat találom a legalkalmasabbnak :) átváltottam utca nézetre a 35 szám alatt egész kis csinos parkoló van :) köszönöm szépen a segítségeteket
2022. febr. 6. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!