Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire boldogultok a Google...

Mennyire boldogultok a Google térképpel?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy boldogulok? Csak beütöm az úti célt és megyek.
2022. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%

11.!

Tudod mindenféle navigációban lehet találni valami hibát. Az egyiké kevésbé zavar esetleg, a másik nagyon. Egy másik felhasználónak meg pont az ad bosszúságot, ami neked hibátlan. Ilyesmire gondolhatott a kérdező.

Többfélét használtam életem során, és még két Garmin eszköz között is észleltem eltérések.

Telefonos appoknál meg még többet.

Nem tudom lebontani, melyiknél milyen hibát találtam, és melyik Google térkép.

De pl. az egyiknél rendre késik a hang. Ha nem nézem a térképet, későn szó.

A másik egy kvázi körforgalomba bevitt volna ellenkező irányba. (Pest, Gilice tér).

Volt, amelyik Pesten az Aréna Centernél közölte, hogy elhagytuk a lakott területet.

A Google tudomásom szerint nem tudja optimalizálni (sorba rendezni) az útvonal egyes állomásait. Lehet, hogy van olyan, akinek ez nehézséget okoz stb.

2022. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!