Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Horvát határon át engednek...

Horvát határon át engednek teszt nélkűl sima oltási igazolvánnyal?Kell még valami papírt kikérni a házi orvostól? Nem kértünk oltást,csak covidosak lettünk és azért kaptuk a kártyát.

Figyelt kérdés

6.hónapban mennénk.

8.hónapig érvényes

Barcsi határ át kelőn át cél Zagrab-Glina-Opatija

Motor kemping!

Esetleg ezzel a sima oltási igazolvánnyal is át mehetünk mert kettőnknek 80e ft lenne a teszt :(



2022. márc. 12. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs de a Google biztos tudja, par kattintás
2022. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy mit írjak be a googliba?
2022. márc. 14. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, de csak bemasoltam amit írtál az első kerdesbe, és ezt adta ki másodikra, biztos igaz mert kormány.hu-s

2022. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ebből azt veszem le, hogy jelenleg is, hiába voltam covidos beteg,hiába van kártyám róla. A határon kell nekem teszt. Mert nem vagyok oltva,tehát a 270 napon belűl oltott embereknek nem kell teszt.

Ez a végtelenségig megy mert 270 naponta lejár az oltás ideje és újra,új kell...brutál!

Gondolom ez marad is így ...

+80.000ft alaphangon 2 embernek.

Rá adásúl kísérleti gyógyszer az oltás,rengeteg maradandó mellékhatással.

Így abból nem kérünk.


Minden esetre nagyon köszi indulás elött rá nézek a konzuli szolgálat google oldalára.

2022. márc. 14. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit!😊 majd írd meg mi lett végül, ha mentek jó szorakozast nektek!
2022. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2022. márc. 15. 06:48
 7/8 A kérdező kommentje:
A betegségen való átesettség igazolható: 180 napnálnem régebbi, de az utazást megelőzően legalább 11 nappal korábban kiállított pozitív PCR teszttel vagy antigén-teszttel vagy a fertőzésen való átesettséget hitelt érdemlően igazoló orvosi igazolással.
2022. márc. 15. 07:14
 8/8 A kérdező kommentje:

Jobban átnezve,(valamint szomszéddal is at nezettem most aki könyvelő!

Jobban erti ezeket a le írásokat.

A házi orvostól kell kerni egy papírt egy igazolast és nincs akadaly.

Ha a szállás foglalast igazolni kell akkkr arra az email gondolom elég hogy a szállás vissza igazol :)

2022. márc. 15. 07:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!