Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pécsen sok helyen láttam...

Pécsen sok helyen láttam embereket ülni az út mellet vagy kereszteződésben mikor mentem suliba. Mindegyiknél valami papír volt. Ilyenkor mit írnak? Számolják az autókat? És ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem láttam ilyet, pedig majdnem minden hétköznap járok Pécsen. Viszont a sulinál voltak már promótálók, akik éttermet vagy valami vallást hirdettek. Lehet hogy ilyen promótálót láttál.
2022. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Forgalom számlálók.
2022. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Biztos hogy nem ilyenek voltak. Pl tegnap a Bőrgyár-nal is voltak délután kb 5 felè. Egy barátom Nagyárpádon lakik, és ő is mondta hogy ott a kereszteződésben is ült 2 nő. Egyik az egyik oldalon, a másik meg a másik oldalon és írtak valamit.
2022. márc. 25. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:
És ennek mi a célja?
2022. márc. 25. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A forgalomszámlálás célja egy-egy útszakasz forgalmának felmérése. Ezt nyilván egy sor közlekedésfejlesztési és útüzemeltetési döntésnél felhasználhatják.
2022. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a 2. válaszom.
2022. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!