Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gantra tudok venni autopalya...

Gantra tudok venni autopalya matricát is, megyeit?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom Fejér megye.

Csak 1x szeretnénk menni, Pest megyei matricám van , de ha jól tudom azzal nem tudok Gantra menni ingyenesen. És ezért országosat nem szeretnék venni.

Koszi!



2022. ápr. 15. 13:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam hogy csak egy 10 napos Fejér megyeit vennek, de sehol nem találok ilyet
2022. ápr. 15. 13:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megyeiből csak éves van.

Gántra nem vezet gyorsforgalmi út.

Bicskéig el tudsz menni az M1-en a Pest megyeivel, onnan nem díjköteles főutakon jutsz el Gántra.

2022. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszii!
2022. ápr. 15. 13:22
 4/6 hypno ***** válasza:
100%

A 10 napos maatricák országos érvényessűek. 10 napos megyei matrica nincs.


Viszont a megyei matricák a megyehatárt követő első lehajtóig érvényesek, vagyis Bicskéig el tudsz menni a Pest megyei matricáddal.

Mivel Gántra nem visz autópálya, egyébként is le kellene jönnöd a pályáról legkésőbb Óbaroknál.

2022. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha ragaszkodsz az autópályás megközelítéshez, akkor országos matrica, 10 napos a pillanatnyilag "legolcsóbb" megoldás. Jó utat! Jó pihenést! :)
2022. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen nektek!☺️ rajottunk hogy nem szükséges ezért matricát venni ha amugy se tudnánk végig a pályán menni, de sokat segítettek a válaszok, és neked is jó pihenest ha mentek valamerre😊
2022. ápr. 15. 15:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!