Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt vajon sikerül...

Ennyi idő alatt vajon sikerül meg csinálni a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés
2023 június 20-an jár le a határidő, mert ugye 2 év alatt kell sikeres forgalmi vizsgát tenni. Nekem 2020 december 20-an sikerült a KRESZ. Azóta volt pandemia, ezért ennyi a határidő. A oktatóm csak júliustól tud vinni engem, mit gondolatok annyi idő alatt sikerülhet?
2022. ápr. 20. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bőven meglesz egy év alatt,kérd hogy heti 2-szer két órát mehess.

Vagy akár többet is.

2022. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem megy rettenetesen rosszul, vagy szívózik veled az oktatód szélsőséges módon, és ad végtelenül ritkán időpontokat, ennek meg kell lennie.

Én vidéki megyeszékhelyen a két pandémiahullám között úgy csináltam meg a vezetést, hogy szeptember közepén kezdtem, december közepén vizsgáztam először és január elején mentem át másodjára, úgy, hogy csak péntek délutántól vasárnapig voltam otthon, mert busapesten jártam egyetemre, (és nem annyir akartam ott csinálni több okból sem) tehát heti 2-4 órákat tudtam vezetni, illetve ugye közben az ünnepek is kiestek, meg az első, figyelmetlenségi hiba miatt elbukott vizsgám előtt még egy közel 2 hetes csúszást is benyeltem, mert a kikért vizsgaidőpont előtti napon besz.rt az oktatóm autója.

2022. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!