Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az e-titánon látják ha kimásol...

Az e-titánon látják ha kimásolok valamit?

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mármint?
2022. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy kimásolom magamnak a kérdéseket onnan és úgy tanulom. Mert ugye nem lehet sokszorosítani meg stb
2022. máj. 9. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj, másold ki nyugodtan, nem kell ezen aggódni. Csak ne terjeszd, ne add tovább senkinek, ne publikáld sehol, stb.

Amíg csak a saját gépeden tanulod, kit érdekel?

2022. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem látnak ilyesmit. Legfeljebb annyit, hogy melyik lapokat nyitottad meg. Én a teljes tananyagot lementettem képernyőmentő programmal több kategóriánál is.
2022. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én screenshotoltam anno őket.
2022. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Sok értelmét nem látom, de csináld.

B kategórieban van 10 ezer kérdés. Nem inkább a stabályokat kellene megérteni, megtanulni?

Egyébként tutkisszolgálati eszközök kellenének ahhoz, hogy "lebukj".

2022. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem kellenek nekik "tutkosszolgálati eszközök", bármelyik weboldal hozzáférhet a vágólapodhoz(pl lehet te is találkozhattál már vele, hogy amikor kimásoltál egy emailben vagy smsben kapott kódot az app/weboldal automatikusan felajánlotta, hogy beillessze), innen pedig automatikusan rákereshetnek hogy az ott talált szöveg egyezik e saját tartalmukkal.


Persze nem csinálják ezt, de ha akarnák simán megcsinálhatnák, egyszerűen megvalósítható.

2022. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Ehhez semmit nem kell tudni rólam, a végpontról sem.
2022. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, akkor (számítógépen) a következőt teheted. Hozd be a másolni kívánt oldalt. Kapcsold le a netet. A kívánt oldal net nélkül is a képernyőn marad. PRTSCN-el másold le a képernyőt és beillesztéssel mentsd el .doc fájlba. Töröld a vágólap tartalmát, töröld a böngésződben a kukikat, és aztán kapcsold vissza az internetet. Macerás, oldalanként ezt mindig meg kell ismételned, de internet hiányában nem tudják, hogy elmentetted. Csak azt tudják, hogy megnézted.
2022. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Édes jó istenem. Milyen igazad van. És szt sem tudják így, hogy túrja az orrát.
2022. máj. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!