Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tanulnátok,gyakorolnáto...

Hogyan tanulnátok,gyakorolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Jovo heten Kresz vizsgazok es szeretnem hogy elsore atmenjek,vegeztem az anyaggal és le is mentettem,átolvasom hogy jobban megmaradjon.Ti hogyan csinalnatok a helyemben?

2022. máj. 15. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orrvérzésig nyomtam a kresz teszteket. Ha valami hiba volt és nem értettem miért rossz, megkérdeztem az oktatót és ő készséggel elmagyarázta a dolgokat. Igaz én még könyvből csináltam a teszteket és tantermi oktatásunk is volt.
2022. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A próbavizsgákat csináld meg nagyon sokszor, abban kb. ugyanazok a kérdések vannak mint a rendes vizsgán. Ha az megy, a vizsga is menni fog.
2022. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teszteket kell csinálni ezerrel és ne csak magold be hanem úgy tanuld meg hogy érteni is tudd met ha mész gyakorlatra akkor ezeket használni kell és a gyakorlati vizsgán ezért is megbukhatsz ha egy szabályt nem tudsz használni azért mert nem tanultad meg.


Én javaslom gyakorlás után nézd meg mitrontottál el és nézz utána hogyan kellett volna. Na meg persze a kérdést is jól olvasd el és tanuld meg értelmezni mert sokszor egy kérdés amivel találkozol gyakorlásnál vizsgán elképzelhető hogy másképp van megfogalmazva és akkor már más válasz fog kelleni.

2022. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Tesztekkel soha a büdös életben nem tanulod meg a lényeget, csak azt a kérdést magolod be.
2022. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!