Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már az alábbi...

Valaki vásárolt már az alábbi kínai elektromos rollerek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegettem a nevesebb gyártók rollereit másoló kínai példányokat, és megfordult a fejemben hogy vásárolnék egyet. Valakinek esetleg van tapasztalata az alábbi rollerekkel?


[link]

Ránézésre egy Ninebot G30 Max copynak tűnik, csak 48V-os akkumulátorral, és tömör gumikkal. Leginkább ez tetszett meg nekem.


[link]

Ez egy Xiaomi Mi Pro 2 copynak tűnik, valamivel nagyobb akkumulátorral és 10 collos tömör gumikkal.


[link]

Őt nem tudom milyen nevesebb rollerhez hasonlítani, de a két első teleszkóp miatt érdekes lehet.



Valakinek esetleg van tapasztalata ezekkel a rollerekkel? Nyilván necces a vásárlás, mert nincs olyan szerviz hálózatuk mint egy itthon is kapható Xiaominak, illetve az alkatrész ellátottság is kérdőjeles..



2022. máj. 15. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A specifikációkat áttekintve ezek mindegyike segédmotoros kerékpárnak minősül. Az megvan, hogy ez mit jelent?
2022. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Van már hivatalos szabályzás 1-es? Mert én még legutóbb úgy tudtam technikailag mind annak minősül értelmes törvény hiányában.
2022. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na most melyik rendőr fogja ránézésre megmondani hogy 25 km/h-nál többel is tud menni a roller vagy sem? Egyébként van B kategóriás jogosítványom, tehát vezethetem, járdán amúgy sem tervezem használni ha nem muszáj, és 20-25nél sem szeretnék többel menni, mert nem gondolnám hogy túl komfortos. Köszi az észrevételt, de egyelőre maradjunk a témánál légyszíves.
2022. máj. 16. 07:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, de jo otletet adtal.

Ar ertek aranyban nagyon jók.

A kerekeit tul picinek latom.

Mivel 500w os ezert nagyon max 45 km -t tudnak megtenni megfelelo korulmenyeknél.

Veszel vegul? Szerintem sokat kell ra varni

2022. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10 collos kerekei vannak, az ebben a kategóriában nem kicsi szerintem. Engem inkább az zavar hogy tömör gumi, lengéscsillapító nélkül. De bizonyára ezt lehet cserélni levegősre. Ár érték arányban tényleg nagyon ígéretesnek tűnik. 5-15 nap szállítást írnak, egyéb terméknél szintén eu-s raktárból rendeltem már, és tényleg tudják ezt az időt. Még nem rendeltem meg, próbálok olyannal konzultálni előtte aki már látott ilyen kínai copy rollereket. :)
2022. máj. 18. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, ezekhez kell védősisak.

Mivel nagy teljesitmenyű motor van benne.

Ezt tudod?

2022. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megbuntethet a rendor ha nem veszel hozza sisakot,
2022. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!