Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 4 nap múlva lesz a b kategóriá...

4 nap múlva lesz a b kategóriás forgalmi vizsgám és nagyon izgulok!Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szerdán fogok vizsgázni forgalmi vezetésből de mióta 2 hete megtudtam hogy ezen a napon lesz a vizsga azóta csak ez jár a fejembe és nagyon rástresszeltem.A héten volt meg a 30.órám és az oktató tanácsára még ezen felül vettem 4 órát.Az sem segít,hogy az oktatóm folyamatosan kiabál velem és minden alkalommal közli velem hogy nem megy a vezetés és úgysem fog sikerülni a vizsga.Ez nyilván rosszul esik,de én is érzem és tudom hogy nem megy még úgy a vezetés hogy a vizsga elsőre sikeres legyen.1 óra 40 percet szoktam vezetni és kb minden 10.percbe kell szólnia az oktatómnak amiatt hogy hibáztam.Nagyon flegma stílusban teszi ezt,de most nem őt akarom szidni,csak tanácsokat szeretnék kérni tőletek,hogy mivel tudnám megnyugtatni magam,de tapasztalatokat is szívesen meghallgatnék!Köszönöm!

17/F


2022. máj. 28. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát az oktató hozzáállása nagyon nem segít a helyzeten.

Milyen hibákat vétesz? Ha súlyosakat, az nyilván baj, de akkor tényleg nem kéne még vizsgázni, meg is mondhatod neki, hogy nem érzed úgy, hogy készen állsz. Ha viszont apróbbakat, akkor azt azért tudni kell, hogy egy kezdő sem vezet tökéletesen. Fontos persze, hogy felhívja rájuk a figyelmet, mert vizsgán ha sok van, bukás, de ezt nem olyan stílusban kéne, mintha egetrengető dolgok történnének.

Sajnos nincs más ötletem azon kívül, hogy próbáld figyelmen kívül hagyni az oktató stílusát (természetesen nem azt, amit mond, hanem azt, ahogy) és gondolj arra, hogy a sikeres vizsga után soha többet nem kell találkoznotok.

2022. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Multkor konkrétan lebalfaszozott úgy fél órán belül 2szer is de nem vettem magamra.Inkább apróbb hibákat vétek pl.:körforgalomból történő kihajtáskor néha elfelejtek jelezni.stb...
2022. máj. 28. 17:11
 3/17 anonim ***** válasza:

És képzeld, holnap már csak 3 nap lesz....😨😱😜

Xard le, próbálj a legj9bb tudásod alapján vezetni oszt kész. Ha nem sikerül akkor sem áll meg a világ, megpróbálod majd mégegyszer.🤷‍♂️

2022. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment?
2022. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es sajnos nem sikerült.Az utolsó 10 percbe nem vettem észre egy jobbkezes utcát és meghúztak.Lényegében az oktató mondta hogy itt akkor vége és álljak félre.A vizsgabiztos észre se vette hogy nem vettem észre a jobbkezest.
2022. jún. 1. 22:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki hogy, pssz🤫?
2022. jún. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es voltam. Jó nagy fasz akkor oktatód, neki aztán nincs joga eldöntenti ezt, meg neki nem érdeke, hogy átmenj? Én is a napokban voltam, kemény negyed óráig tartott, nekem sem sikerült… Fel a fejjel, előbb-utóbb meglesz! Ilyen játék ez…
2022. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7es köszönöm a biztató szavakat!Remélem neked is sikerül legközelebb
2022. jún. 2. 16:18
 9/17 A kérdező kommentje:
Te min buktad el?
2022. jún. 2. 16:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, van ennek jó oldala is. Legközelebb 1000 százalék, hogy nem fogod benézni a jobbkezes utcát. Engem azért húztak meg a vizsgán, mert egyirányú utcában balra kanyarodáskor nem húzódtam balra. Hamarosan megyek másodszor is, nem tudom, sikerül-e, de ezt egy életre legjegyeztem.

Én a bukásom után körbekérdeztem, egyetlen emberrel beszéltem, aki elsőre átment, az ő saját bevallása szerint is hiba volt, azóta se tud normálisan vezetni.

2022. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!