Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet bejelenteni a...

Hol lehet bejelenteni a szabálytalanul parkolókat?

Figyelt kérdés
A környékünkön rendszeresen a járdára parkolnak az autók, de olyan szinten, hogy gyalogosan is csak lapjával lehet elférni, babakocsival meg marad az úttest. Szeretnénk ez ellen tenni valamit, de hova forduljunk? Közterületesekhez?
2010. szept. 19. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Fényképezd le , a rendszámokat is, és vidd be a rendőrségre megmutatni .
2010. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves második! Talán ha neked kell majd babakocsival az úttest közepén szlalomoznod az autók között, akkor talán másképp állnál a dolgokhoz. De valószínűleg te is autóval a s*gged alatt születtél, így fogalmad sincs a gyalogos közlekedésről.
2010. szept. 19. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:

èn megértem a helyzetet.

babakocsit kitolni egy forgalmas útra mert nem tudnak az autósok normálisan közlekedni azért gáz, söt ha valaki mozgássérült ne menjen a járdán?


rendörségnek kell betelfonálni, az ilyenre a rendörség hivatott. ha nagyon rosszul parkol akkor el is viszik az autót, ha kicsit megbüntetik.


az autósok azt hiszik övéké a világ. habár én is vezetek és napi szinten van bajom a parkolással, de mindeig megnézem parkoláskor hogy normálisan parkoltam-e be, és nem egyszer átálltam.

2010. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem a tipikus magyar mentalitás inkább az, hogy szabálytalankodunk, aztán meg felháborodunk, ha ezért megbüntetnek.
2010. szept. 19. 12:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 19. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendőrségen feljelentést tenni közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése miatt. Jó ha van bizonyítékod is, pl. videofelvétel az utcasaroktól (mert ott ugye lehet parkolást engedélyező tábla) kezdve megdönthetetlen bizonyíték.
2010. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!