Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyha kamu orvosi papirom...

Hogyha kamu orvosi papirom van a jogsihoz, később lebukhatok vele? (színtévesztés)

Figyelt kérdés
Színtévesztő vagyok, de az orvosi papirom tiszta, szal jogsiban nem lesz benne, hogy az vagyok.... B kategoria
2010. szept. 19. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ubaz+.... remélem hogy még időben le fogsz bukni...
2010. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Le hát. Majd átmész a piroson mert azt hiszed hogy zöld és kész a baj. Gondolom neked is vörös-zöld színtévesztésed van, mint a legtöbbnek.
2010. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell kamu orvosi papír, hogy lehessen jogsid? Én pl. vörös-zöld színtévesztő vagyok és van jogsim 8 éve, balesetem nem volt. Annyi, hogy kellett kérnem egy véleményt egy szemorvostól, hogy kaphatok úrvezetői (tehát nem hivatásos) jogosítványt. A színtévesztés ugyanis nem kizáró ok a jogsiszerzés szempontjából. Amúgy meg a vörös-zöld színtévesztők árnyalatokat nem tudnak megkülönböztetni, nem pedig olyan erős színeket mint pl. a rendőrlámpa pirosa vagy zöldje, azokat egyértelműen meg lehet különböztetni.
2010. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
már bocs, de sztem még ha fekete fehérben látnál mindent, akkor is tudnád mi a szitu, mert azt csak látod hogy a 3 lencséből melyik ég, akkor meg már azt is tudod az milyen színű lehet. Táblákkal ugyanez a helyzet, nem tudok két olyan tábláról, ami mindenben ugyanaz lenne, csak színben térne el, és ez módosítaná a jelentését...
2010. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

és hogy tudtad ezt elintézni kérdező?

sajnos énis ebben a cipőben járok, hogy színtévesztő vagyok, de érdekelne a kamionozás vagy buszvezetés

2010. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mármint az orvosi papírt
2010. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem kellett okoskodnom, egyszerűen nem volt vizsgálat... kérdezte, hogy szemüveges vagyok-e, mondtam nem... meg is irta a papirt...


azért trükközök, hogy később lehessen hivatásos jogositványom...


csak II-es orvosin nemtudom, hogy megyek majd át...

2010. szept. 20. 00:00
 8/12 A kérdező kommentje:
csak azt a rohadt baboskönyvet nem tudom elolvasni, és aztmondják rám, hogy szintévesztő.... mindig is tudtam, mi milyen szinű, látom a pirosat pirosnak, zöldet zöldnek... csak a szemészeten aztmondták, hogy szintévesztő vagyok...
2010. szept. 20. 00:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem a PÁV-on elvágnak, nem kell még egy potenciális gyilkos az utakra!
2010. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
miért lennék emiatt? hogyha B kategóriával is megtudom különböztetni, hogy piros a lámpa, vagy zöld, akkor C kategóriánál miértne tudnám?
2010. szept. 20. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!