Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyen taxik kb. mikor fognak...

Ilyen taxik kb. mikor fognak megjelenni Európában és Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 25. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

"Hát biztosan nagyszerű élmény lehetett pl. az, amikor egy robot taxiban ült a pofa a hátsó ülésen, és semmit nem tudott tenni, amikor a járgány halálra gázolt egy biciklistát."


Mert amikor hagyományos taxiban ülsz, akkor mit tudsz tenni, hogy a sofőr ne gázolja halálra a biciklistát?


Mert ugye egyetlen egy baleset sem történt még soha a világon emberek hibájából, ugye?


Az ilyen végtelenül beszűkült, együgyü emberek hátráltatják a világ fejlődését a sötét középkor óta, miközben kétpofára használják a technikai vívmányokat, mint autó, mosógép, repülés, elektromos áram, telefon, internet...


Nem is bicskanyitogató, inkább hányingerkeltő...

2022. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

11. Állítólag tilos törölt hozzászólást visszamásolni. Te mégis megtetted. Újra nulla lett, és újra jelentve.

De! Miért csak nekem címzed? Mindenki másnak volt valami ellenvetése.

És legyen igazad. Korlátolt, maradi stb. vagyok. Lehet. Köpj szemen. Vagy öklendez kedvedre. Rendben.

De ÉN nem vagyok döntéshozó. Akiknek meg hatalmuk lenne arra, hogy az utakra engedjenek egy ilyen szerkezetet, nem teszik. Ugyan azon okok miatt, amelyeket én is írtam. Nekik szólj, ne nekem büfizzél.

2022. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Akkor tegyük fel a kérdést hogy mi az értelme az önvezető autónak? A számok mind azt mutatják hogy balesetveszélyesebbek, károsanyag-kibocsátásuk ugyanaz, amortizációjuk ugyanaz, fogyasztásuk ugyanaz, infrastruktúrális igényeik (ami a városi autózásnál hatalmas) ugyanazok. Ez ugyanúgy csak egy autó ami ráadásul veszélyesebb a gyalogosokra és bringásokra nézve, plusz elbírálhatatlanok egy közúti balesetben. Mivel fogja ez előbbre vinni az emberiséget?

Szóba került hogy a metrók is ugyanígy önvezetőek. Akkor építsünk metrót helyette, az ezerszer hasznosabb.

2022. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 "a számok". Ja oké, akkor elhiszem :)
2022. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!