Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc, Heves...

Melyik a kedvenc, Heves megyén keresztülhaladó főútvonalad?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 13:21
A kérdező szavazást indított:
21
23
24
25
3
31
32
33
253
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
m4 szeretem jók az utak arrafelé
2022. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként más is észrevette, hogy a kérdező a Borsod megyés kérdésnél kihagyta a 253-as utat (pedig volt még hely) ??


Miféle dolog ez, kérem szépen ?!?? Így degradálni, semmibe venni egy közösséget? Hallatlan...Tehát a kérdező értékítélete szerint a 253-as borsodi szakaszának kedvelői nem érnek annyit, mint a hevesi oldalt preferálók...Ma is csalódtam a világban, nem hiszem el, hogy ilyen előfordulhat 2022-ben...

2022. jún. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21: Heves megyei szakaszán sok a körforgalom.


23: Pétervásáráig kellemesen járható út.


24: gyönyörű a táj, ahogy bemegy a Mátrába, viszont az emelkedők eléggé meredekek, valamint több kereszteződése is beláthatatlan.


25: éveken át jártam rajta, így a táj számomra gyönyörű, de az úthibák borzalmasak. Sajnálatos, hogy csak a kerecsendi szakasz a leggyorsabban járható.


3: hevesi szakasza egy átlagos főút közlekedése.


33: az eleje Füzesabonynál idétlenül lett kialakítva, főleg a bejárat az M3-asra, hogy egyenesen is, meg jobbra is egyszerre írja Debrecent. De a Tisza-tó gyönyörű.


31: kissé unalmas, ámbár kényelmes főút.

2022. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!