Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bukósisak plexijét hogyan...

Bukósisak plexijét hogyan lehet lesötétíteni?

Figyelt kérdés

Vettem egy olcsó, Origine márkájú bukósisakot a tavaly. Nem motorozom így, csak gokartozni használom a sisakot, így nem zavar, hogy nem egy komoly márka, a dizájn miatt esett rá a választásom. Viszont nagyon szeretném az átlátszó plexijét feketére cserélni viszont nem találtam hozzá gyári sötétített rostélyt.

Nincs erre valami megoldás, hogy meg lehessen oldani?



2022. júl. 1. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Becsukod a szemed:-)
2022. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kifejezetten ajánlanám, megváltoznak a fényviszonyok, tükröződés lephet fel, de te tudod.

Ha meg akarod csináltatni elmész valahova ahol autókat (autó üveget) fóliáznak, sötétítenek. Kiválasztod a fóliát, színt, fényáteresztést és megcsinálják, ha van bennük elég kreativitás.

2022. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám, de lehet kapni sötétítőfóliát a neten, és mivel elég egyszerű a felület, te magad is meg tudod csinálni otthon.
2022. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azon okból kifolyólag, amit a #2-es válaszoló is írt?
2022. júl. 4. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is szabályos. Az autó ablakait is csak B oszloptól lehet fóliáztatni hivatalosan, nem véletlenül.
2022. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gokartpályán lényegtelen, hogy nem szabályos.
2022. júl. 4. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor ezt beleírhattad volna az eredeti kérdésbe is.
2022. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, látom, beleírtad :)
2022. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!