Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül a jogosítvány...

Ha nem sikerül a jogosítvány forgalmi vizsga másodjára sem akkor érdemes hagyni a francba az egészet?

Figyelt kérdés
Egyszer vizsgáztam csak az bukás volt sajnos. Most vettem 10 órát aztán augusztusban újra vizsga. De összesen már majdnem vettem vagy 100 órát de abból 10 nincs még levezetve. Ha az sem sikerül érdemes hagyni a francba az egészet? Igazából már teljesen anyagi csődbe tett ez a jogosítvány. Már àtkozom a napot amikor beiratkoztam de azért szeretnék mindent megtenni amit tudok, de ha nem sikerül augusztusban akkor én már nem szeretném folytatni. Nincs pénzem ebbe teljesen tönkretett, mert alapból sem voltam gazdag. Ahogy ismerem családot biztos mondanàk adnak kölcsön de én nem akarok eladósodni egy B kategóriás jogosítvány miatt. Már teljesen ki vagyok idegileg nem gondoltam hogy ennyire meg fogom szpni ezt. Én már semmiképpen nem akarom folytatni ha nem sikerül a következő sem.

2022. júl. 25. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

" Én már semmiképpen nem akarom folytatni ha nem sikerül a következő sem."

Mégis erre mit mondjunk?

2022. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

X bukás után már nem is engedném hogy levizsgázzon valaki

Ebből lesznek a rossz sofőrök

Vagy az oktatód a rossz vagy nem a vezetésre termettél

Ha nem sikerül vegyél inkább egy elektromos rollert

Nem kell tankolni, és az is megy kb 50el

2022. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ja lehet az lesz, bár akkor inkább elektromos kerékpár. Én egyszer buktam eddig de sok órával. Úgy voltam vele még egy esélyt adok a dolgoknak de ez drága mulatság mert miden bukás után órát kell venni
2022. júl. 25. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 1x buktam meg mert rámentem egy záróvonalra

Az oktatóm erősködött (nyilván a pénz miatt) hogy vegyek 10 órát, mondtam nem!

2 órát vettem és újravizsgáztam sikerült is

Tudtam hogy ügyes vagyok, csak nagyon izgultam és benéztem

2022. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

Azért egy vizsgaszituáció teljesen más, stresszelsz, leblokkolsz, mikor tudod, hogy ott ül mögötted valaki aki figyeli és bírálja minden egyes apró mozdulatod.


Én is ötször futottam neki, mire meglett, idegileg már teljesen kész voltam tőle, úgy éreztem, orrba szájba sz*patnak, mert az órákon amúgy jól ment, és sosem olyan dolog miatt buktattak meg, amivel bárkit vagy bármit veszélyeztettem volna a forgalomban. Egy éve van meg a jogsim, és egyszerűen imádok vezetni, senki nem panaszkodott még rá, hogy rosszul vezetnék.


Az első bukás után szerintem nem kéne feladni. Ha ne adj isten most se sikerül, nem kell újabb 10 órát venni, veszel vagy 2-t,hogy lássák, gyakoroltál. Az oktatód csak megmondaná, hogy reménytelen eset vagy, ha annyira béna lennél.

2022. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem vagyok reménytelen, egyedül is tudnék vezetni már simán, de minden apró hülyeségbe belekötnek sajnos. Nagyon imádkozom hogy másodjára sikerüljön. Kizárt hogy vegyek még egyszer ennyi órát. Ha gazdag lennék nem érdekelne, de komoly anyagi korlátaim vannak most már.
2022. júl. 25. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Hát ez ismerős. Tudom, hogy mennyire bosszantó és elkeserítő. Olyanokért is buktatnak, amit egy x éve jogosítvánnyal rendelkező is napi szinten megcsinál,ezért kell a vizsgán sokkal jobban odafigyelni, és az eleve stresszes szituációra csak rátesz egy lapáttal, hogy nagyon szubjektív az egész. Pl. egy szigorú vizsgabiztos megbuktat, ha kanyarodó sávban lemarad az index, a másik, kevésbé szigorú meg átenged. (Figyelem rendszeresen, az autósok 90%-a nem indexel, amikor kanyarodósávból kanyarodik, bár én szoktam, megszokásból 😄).

2022. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn elsőbsèget nem adtam meg... De tudtam a szitut(pàrhuzamos közlekedèsnèl, akadàly volt a sàvomba) tudtam hogy kèsőbbsège kinek van, a gyakorlatot az elcsesztem. 10 óràt vettem, ès àtmentem...

Ha nem hiszel magadban, akkor mi segíteni nem tudunk, ezt neked kell tisztàzni...

2022. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6# a jogsi nem olcsó, főkèpp most... Èn 400 ból tettem le. Az induló tőkèm 300 volt akkor. Most nem tudom az össz àrat, èn akkoriban kiszàmoltam az ösz költsèget ès 80% megvolt. Annyi hogy de-tös vezetèssel szàmoltam, de 90% ban dèlutàn vezettem+ a bukott vizsga àr amit nem szàmoltam.

Nem zsebbe akarok turkàlni, de te menyi költsègre szàmoltàl, menyinèl tartasz, mennyi tőkèvel kezdtèl neki?

2022. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Túl van ez lihegve.

Adsz egy huszast az oktatódnak és megvan a vizsga.

2022. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!