Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnapi napon (27.-én) lezárjá...

Holnapi napon (27.-én) lezárják este a Erzsébet hidat attól gyalogosként át tudok majd menni rajta ?

Figyelt kérdés

Tehát este a tüzijáték után 21:40 kor kb ott tudok el jutni a Keletibe.

Olvastam hogy le fogják zárni a hidat, akkor gyalogosként át tudnék valahogy ott jutni ? Időm az nagyon nem lenne kerülni még a Margit híd fele se.



2022. aug. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Egy bezárt ajtón át tudsz menni?
2022. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha lezárják a hidat a gyalogosforgalom elől, az azt jelenti, hogy nem tudsz gyalog átjutni rajta.

Javaslom az M2 vagy M4 metrót.

2022. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A police.hu explicite leírja, hogy a gyalogosforgalom elől is le lesz zárva este 7-től másnap hajnalig.


Ha nincs 45-60 perced a tüzijáték után a Keletibe érni, én nem javaslom a budai oldalt. A metró ugyan gyorsan odavisz, de ha túl sokan gyűlnek össze egy állomáson vagy annak kijáratánál, akkor azt biztonsági okokból lezárják - ez a Battyhyány teret szokta érinteni, de nem kizárt a Szent Gellért tèr és a Fővám tér esetén sem. Ilyenkor el kell sétálni a következő állomásig és ott felszállni.

2022. aug. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!