Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha autóval húzok egy utánfutót...

Ha autóval húzok egy utánfutót és megakarok állni egy parkolóban?

Figyelt kérdés
Akkor csinálhatok olyat, hogy az autóm mellett lévő parkolóba teszem az utánfutót. Olyan a parkoló hogy csak egymás mellett tudnak megállni az autók (tehát nem olyan, hogy kettő autó megtud állni egymás mögött pl bármilyen bevásárló központ parkolója)

2022. szept. 11. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert, ki tiltana meg? Maximum, ha fizetos, dupla parkolojegyet kell venned.
2022. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bevásárlóközpont parkolójában két helyet szoktak elfoglalni, de én még nem láttam olyat aki leakasztaná az utánfutót. Gyakran keresztben állnak meg, a parkoló egy olyan szegletében ahol a legkevésbé zavarnak másokat. Én néha a munkahelyi furgonnal szoktam beugrani Aldiba vagy Lidlbe, és én is keresztbe állok általában 3 helyet elfoglalva, ahol ez nem lehetséges ott sréhen elfoglalok két helyet.
2022. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
71%

* Meg akarok állni.


(és nem "megakarok")

2022. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
3: valamint a meg tud állni is különírandó, a bevásárlóközpont pedig egybe. A pl. után pont dukál, a hogy elé vessző. Ha már nyelvtannáculunk, tegyük rendesen! :)
2022. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

4-es, és nem "különírandó", hanem "külön írandó".

Ha már .....

:-))))

2022. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

5: Figyeld csak itt, hogy írandó:

[link]

Egybeírandó a különírandó is. :))

2022. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ez lenne a legnagyobb hiba hogy egybe vagy külön , akkor még elviselhető lenne.

De amikor a bőr helyett bor-t írnak, a szőrös helyett szoros.


Ezekért pedig nem szoktak szólni.

2022. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!