Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Éjszakai vezetésnél ki milyen...

Éjszakai vezetésnél ki milyen tempóval megy lakott területen kívül?

Figyelt kérdés

Éjszakai vezetésnél ki milyen tempóval megy lakott területen kívül? Közepes szembeforgalom, kisebb kanyarokkal.

Nektek mi a kényelmes tempó?


2022. szept. 28. 20:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Helyszíne válogatja .
2022. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Nemrégiben volt ez köddel. Telenovella lesz belőle? :-)

Az útviszonyoknak megfelelően. Milyen a minősége, állapota, környezete, mennyit látok be, mennyire vagyok fitt stb.

2022. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Hát én 60-70 km/h-val szoktam menni. Hegyvidék, kanyargós utakkal, vadveszély táblákkal, és tényleges vadveszély is van. De általában többel szoktak menni mint én az emberek,bár én még nemrégiben kezdtem el vezetni. Amúgy egyet tudnod kell: nem fogsz jól vezetni addig,amíg azzal foglalkozol,hogy mások mit gondolnak rólad.


Gondolom ezért kérdezed. Félsz,hogy mit gondol a mögötted érkező?Annyival menj amennyivel biztonságosnak érzed. Akit zavar az kielőz.

2022. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%
Én az út- és forgalmi viszonyoknak megfelelő tempóval.
2022. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Víctor Orbanescu ***** válasza:
14%
jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon
2022. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy ne vezessek vakon. Tehát látási viszonyoknak megfelelően, vagy féktávon kívül valakire rátapadok, ha lehet.
2022. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
130-140-(150) km/h Euro Truck Simulator 2-ben 😉
2022. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Most megint kicsit vissza kell szokni rá. Persze az útnak és látási viszonyoknak megfelelően. 20 éves típussal.


Este olyan 70-el jöttem. Nem éreztem hogy gyorsabban kéne.

Ezért ledudálnátok vagy kielőznétek?


Pályán, autóúton persze gyorsabban.

2022. szept. 28. 22:01
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Dudálni semmiképp, azt akkor szoktam, ha index nélkül elém vágnak, meg úgy általánosságban veszélyjelzésre. Az előzés meg nem mindegy? Előzök, ha van rá alkalom, előzzön engem is, aki csak akar.
2022. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Önmagában a sebességnem semmi értelme.


70-el hol? Autópályán? Főúton? Nyíl egyenes úton? Szar állapotú bekötőúton? Vadveszélyes helyen? Kanyargós szerpentinen? Nem ugyanaz.


Értelmes ember meg nem veri a dudát, ha a másik nem megy akkor pont ugyanúgy nem fog menni. Én személy szerint azt szoktam, hogy ha van belátható szakasz akkor ott elengedem azt aki siet.


De volt már olyan is, hogy kihúzódtam buszmegállóba, aztán folytattam az utat, mert egyszerűen zavart, hogy jön valaki a seggemben, de se le nem marad, se meg nem előz.

2022. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!