Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autóval, bringával vagy...

Autóval, bringával vagy BKV-val közlekedtek Budapesten belül?

Figyelt kérdés
Jelenleg vidéken élek, viszont nem sokára tervezek albérletbe költözni a fővárosban. Autóm van, mivel a munkába járáshoz sajnos elengedhetetlen, viszont drága így lehet városon belül már nem használnám. Ott van a MOL Bubi ami olcsó is és érdekes koncepció, de nem tudom mennyire veszélyes autók között használni, így BKV-t használok pesten belül. Ti melyiket preferáljátok?

2022. okt. 14. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igazából annyiban rossz maga a kérdés , hogy csak egy opciót hagysz. Én úti céltól, napi programtól függően váltogatom az autót és a tömegközlekedést, sajnos előbbit használom többet, mert még nagy forgalomban is határozottan gyorsabb - viszont idegesít a sok idióta , akikkel összehoz a sors (persze tömegközlekedésen is vannak hülye emberek, csak ők a hülyeségükkel nem törnek a testi épségedre és az anyagi javaidra).


A bringázást is szeretem, csak halogatom a bringám javítását és a munkahelyi zuhanyzás is kicsit kényelmetlen nekem a ruhák cipelése miatt.

2022. okt. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!