Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az baj ha út előtt és út után...

Az baj ha út előtt és út után is elfelejtettem az applikációban képet csinálni az autóról?

Figyelt kérdés
Első utazásom volt út előtt elfelejtettem képet csinálni viszont út után is de azért utólag még csináltam képeket út utánról az autóról melyet elküldtem e mailben az ügyfélszolgálatnak szerintetek ez így jó lesz.

2022. okt. 30. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
He?
2022. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Igen baj. Ki fog menni a NAV és lefoglalja az autódat.
2022. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem számít, csak ha valami sérülés lesz az autón, akkor nem lesz bizonyíték, hogy nem te csináltad.


De ha utólag elküldted, akkor oké szerintem, de kérdezd meg az ügyfélszolgálatot.

2022. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első kettő! Jobb lett volna beleírni a kérdésbe, de a kulcsszavakból kiderül, hogy bérelt kocsiról van szó. A fotózás a viták elkerülésére lehetne jó, de vannak fenntartásaim. Soha nem vezettem más kocsiját, de gondolom átvételkor meg lehet nézni és talán alá is kell írni, hogy nincs látható hibája. Ha így van, akkor meg felesleges. Nem baj ha van, meg az sem ha időbélyeg is mentődik a képhez.
2022. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

#4: A Sharenow az nem hagyományos bérlés, hanem car sharing szolgáltatás. Csak keretszerződés van, a konkrét autóra nem írsz alá semmit. A bérlés kezdetén és végén kell lefotóznod 4 irányból az autót. Ha sérülést találsz rajta azt jelented és ennyi.


Ha volt rajta sérülés, amit nem jelentett még senki, az gáz, mert akkor az olyan, mintha te okoztad volna.

2022. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Drága lesz
2022. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!