Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tanulóvezetők,mennyit fizettek...

Tanulóvezetők,mennyit fizettek most egy vezetésóráért?

Figyelt kérdés

B kategória.Írjatok légyszi települést is,de legalább megyét.

Én:8500 forint/50 perc. Kecskemét.


És egy másodlagos kérdés:

Kőkemény árak vannak e téren is,hogy bírjátok anyagilag? Milyen gyakran vezettek?


Én igyekszem kétszer egy héten,de már 30 óránál tartok,és még mindig kellene jó pár. Heti egy lenne az ideális,amit ki tudnék még kényelmes(ebb)en fizetni,de azzal meg lassan haladnék. Ráadásul barmikor emelhetnek megint,úgyhogy jó lenne miharabb a jogsi.



2022. nov. 25. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérváron , ahol én tanulok, ott most 9 ezer egy óra vezetés B kategóriából, de nagymotorra, amire én járok az meg most emelkedett 10 ezerre, mikor elkezdtem, akkor még 8 ezer volt. Kicsit fura, hogy motorra drágább, mikor rutinon is egyszerre 3-an vezetünk, nem csak egy tanuló/50 perc.

[link]

2022. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már levizsgáztam, de ennek mindössze 2 hete, így még szerintem aktuális a válaszom.


- Tiszaújvárosi autósiskola, Miskolcon vezetés: 8000 Ft egy óra, ami 50 perces

- Amikor nekikezdtem a jogsinak (tavasszal) akkor direkt volt erre félretéve pénzösszeg

- Heti 1 alkalom (2x1 óra, mivel ugye nem a megyeszékhelyen van az autósiskola, így jellemzően 1 óra országút - 1 óra város, a vége felé 2 óra város - 2 vizsgakör)

- Szerintem X pótórát egyben is kifizethetsz az oktatódnak amennyit érzel, hogy kell még, és/vagy amennyit ő javasol, nekem 5 plusz óra kellett, egyszerre fizettem ki a 40 ezret.


#1-es válaszoló, és a többiek aki még tudja, a linken mi a különbség a B Normál, B Expr/hétvége, B VIP között? Tudom, hogy már nem érint, de kíváncsi lennék :)

2022. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 Én speciel mentem szombaton is, de nem számítottak fel plusz dijat, viszont jóesetben heti 1x mentem 2órát (2x50 percet).

Expresz/hétvége, annyi hogy gyorsított képzés, vagyis heti több vezetési órát, alkalmat biztosítanak. Gondolom a VIP, hogy ezt még megfejelik, ennél a sulinál pl van angol nyelvű oktatás is.

Üdv:1

2022. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az igen,hogy az expressz azt jelenti,heti több órát biztosítanak! Én heti kétszer megyek,de nincs ezért plusz díja. Ez valami új lehet. Mikor tesóm tanult,igaz,az már bő 5 éve,akkor sem hallottam ilyesmiről.ezem szerint a heti 1 az alap,ha többet akarsz,az expressz ár?
2022. nov. 26. 21:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is volt erre félre téve összeg,de pont ősszel kezdtem el,itt meg nyaron emeltek egy drasztikusabbat. Azon kívül kb 35-40 órával számoltam,és most kicsit azt érzem,ez még kevés lesz.
2022. nov. 26. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem heti 1 az alap, de nálunk a motoros oktatás rettentően túl volt zsúfolva. Kollégám is jár, de neki más a műszakrendje, így volt, olyan hónap, amikor nem is tudtak neki időpontot adni. Ketten csinálták csak, és más iskolától is voltak tanulóik. Egyik oktató a városit a másik, pedig a rutint felügyelte, beugró, helyettesítő pedig nincs, mikor pl vizsgára kisérték a tanulót. Így is napi 3-4 csapatot felügyeltek, 2-3 vagy akár 4 tanulóval is. Már nincs meg az iskola levele, de úgy emlékszem, hogy az expresz, az heti minimum 3 alkalmat jelent. Mikor én 93-ban a B-C kategóriát csináltam, honvédségi beiskolázással, akkor hétköznap minden nap mentünk vezetni. Én a rutinvizsgáig vagyok meg, abból 20 órát kellett fizetnem, és 16 órát még kell majd tavasszal befizetni, azt már valószínűleg 10 ezer forinttal, ha elsőre sikerül, akkor 420 ezer könyékén lesz a vége.
2022. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!