Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van egy újonnan beépítet...

Miért van egy újonnan beépített elit kertvárosi utcán mindkét irányból behajtani tilos (kivéve célforgalom) tábla?

Figyelt kérdés

Valamelyik burzsoá lepénzelte a városvezetésnél, hogy még a kressz szerint se lehessen csak úgy oda bárkinek is behajtania? Vagy olyan korrupt vezető lakik ott aki ezt ki tudta járni?


Vagy lehet ennek bármi ennél sokkal racionálisabb és logikus oka???


2022. nov. 27. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik utca pontosan?
2022. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak "burzsoá" helyeken van így. Kispesten konkrétan panel parkolók is sorompózva vannak sok helyen, nyilván azért mert még a prolik sem szeretik, ha hazaérve nincsen helyük. Illetve van kint sok lakó-pihenő övezet tábla is, ahova szintén tilos lenne behajtani az autósok többségének.
2022. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex Fly ***** válasza:
100%
Konkrétan azért van, hogy ne arra menjen az átmenő forgalom. Miért?
2022. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Miért, egy lakóövezet tábla jobb lenne? Kb ugyanazt jelentené mint a behajtani tilos kivéve célforgalom.
2022. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem akarják, hogy a hatalmas átmenő forgalom a csendes, kertvárosi kisutcákon menjen, amik nem is bírnak el ekkora forgalmat.
2022. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem akarnak az ott élők átmenő forgalmat, így kijárták ezt a táblázást. Megértem őket, én sem szeretem az átmenő forgalmat , csak zajt és port csinál , meg a balesetveszély is nagyobb így - igaz, előttünk főútvonal van, troli is jár rajta, szóval nehéz úgy lenne letiltani a forgalmat :)
2022. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!