Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mozdonyvezetők! Ti már jártato...

Mozdonyvezetők! Ti már jártatok így?

Figyelt kérdés
hogy munkából hazafelé autóval mentetek, és jött a kanyar, de ti nemtörődtetek vele, mert elötte hozzá szoktatok, hogy a sin vezet.
2010. szept. 30. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
nem
2010. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ejtőernyősök! Volt már olyan, hogy a tizedikről nem lifttel jöttetek le, hanem csak egyszerűen kiugrottatok, mert megszoktátok?
2010. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés akkora hülyeség. Ennyi erővel már a pilóták is elkezdhetnék irányítani a kocsit a sebváltóval! :)
2010. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg hülye kérdés...

Akkor kérdezhetted volna azt is, hogy a kozdonyvezetők az autóban megszokásból nyomkodják-e a kupplungot mert megszokták, hogy az éberségi pedált nyomkodni kell a mozdonyon.


Vagy kérnek-e engedélyt a tolatásvezetőtől a kapualjba való betolatás előtt, mert a vasúton tolatni csak tolatásvezetővel szabad... :-D

2010. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló, ez jó! :D:D
2010. okt. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Hát velem még nem volt ilyen:DEgyszer volt olyan,hogy amikor a mikró megszólalt,elkezdtem reflexből taposni a padlót,mert azthittem hirtelen,hogy az éberségi az:D
2011. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
J ah, beletapostam a fékbe de szerencsére a vonóhorog fel volt szerelve. XDXDXD
2011. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6: Ezek szerint mégse hülye kérdés, van alapja 🤣


Én már kerestem a nitrót az Euro Truck Simulatorban, miután Neked for Speedről kamionra váltottam 🤣🤣🤣 pedig tudom, hogy nincs benne. Aztán meg a forma 1 szimulátorban beakartam tartani a 90 km/h-t, meg előzésnél indexeltem, meg integettem a safety carnak 🤣

2020. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!