Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalomtorlódást fog okozni...

Forgalomtorlódást fog okozni ha egész nap a lánchídon fogok oda vissza biciklizni 1 km/h sebességgel ?

Figyelt kérdés

Ma néztem egy fotót hogy azon a szűk hídon az útpályára van felfestve a biciklis jelzés. Egy busz szerintem esélytelen hogy kikerülje a biciklist.

Ezek normálisak ?


2022. dec. 17. 14:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Több kimenetele is lehet az ügynek. 1: valamelyik fogászati rendelőnek lesz egy teljes alsó-felső híd munkája, implantátumokkal, mert valaki pofánvág, jó esetben egy busz elgurulást gátló kitámasztó ékével.

2: humánusabb, amikor a térfigyelőkön látják, hogy valaki direkt vicceskedik, hát én lennék olyan vicces ha ott ülnék, hogy kiküldenék két FKF-es autót. Egy sikosságmentesítőt (ami tekintettel a vasszerkezetre csak durva kvarchomokot szórna hátul azzal a széééép naaagy forgó tárcsával), meg egy locsolókocsit. Az egyik eléd sorolna, a másik mögéd, és aztán kezdődhet a lassú gurulgatás. Mádodpercenként 10 liter vizet kapni a nyakadba, a pofádba meg fél kiló homokot az jó játék...

2022. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha jobban belegondolok, ez hülyeség, mert a homokszórót észrevennéd. Amikor már a hídon vagy, szemből két locsolókocsi, maximális szivattyúteljesítménnyel...
2022. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!