Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinkúton alap esetben...

Benzinkúton alap esetben lehet kannába tankolni?

Figyelt kérdés
Nem az árstopos mizéria miatt kérdezem (annak már amúgy is vége) hanem hogy alap esetben. Mert már előtte is láttam olyan piktogramokat egyes benzinkutakon hogy kannába tilos.

2022. dec. 29. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kannába tankolni. Ársapkás időben is lehetett, csak akkor teljes áron.
2022. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a szarba ne lehetne.
2022. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam olyant, hogy kannába tilos volt. Ha valaki tud ilyet linkelni, mutathatná.

Ami viszont tilos mindenhol, az a nem benzinszállításra minősített kanna. Tehát pl. mosószeres vagy boros műanyagkannába tilos.

2023. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egyszer biciklivel mentem kannába tankolni és még pénz se volt nálam. :D
2023. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Valaki tényleg belinkelhetné, megmutathatná, hogy hol, mikor nem lehetett kannába tankolni. Nem értem az ilyen kérdéseket. Miért ne lehetne? Ha akarod a földre is kilocsolhatsz 5 litert, lényeg, hogy ki legyen fizetve. Bár utóbbi esetben biztos lenne néhány keresetlen szava a kutasoknak, meg lehet a többi vevőnek is, de ameddig kifizeted, addig akár a cipődbe is nyomhatod az üzemanyagot.


"Ami viszont tilos mindenhol, az a nem benzinszállításra minősített kanna. Tehát pl. mosószeres vagy boros műanyagkannába tilos."


Ez viszont igaz. Hülyeséget azért ne csinálj, ne okozz baleset- vagy tűzveszélyt semmilyen módon, attól függetlenül, hogy fentebb túloztam.

2023. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!