Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miskolc Tiszai pályaudvarról...

Miskolc Tiszai pályaudvarról hogy jutok el legkönnyebben az egyetemre?

Figyelt kérdés
Messze van kicsit onnan, meg Miskolcot nagyon nem ismerem, nagy távolságok vannak. Van valami közvetlen helyi busz vagy bármi az állomástól egyetemig?

2023. febr. 4. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
közvetlen busz sajnos nincs, Tiszain felszállsz villamosra, és a Centrumnál (3 megálló múlva) átszállsz a 20-as számú buszra.
2023. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez időben olyan 15-20 perc, vagy mennyi kb? És villamos is kb 15 percenként megy?
2023. febr. 4. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Sok sok tanulással.
2023. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

#3

👍👍👍😛

2023. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, attól függ, mikor szeretnél menni. Hétvégén a villamos 15 percenként jár, hétköznap sűrűbben. A 20-as busz napközben/hétvégén 30 percenként, reggel/délután gyakrabban. Inkább olyan 35-40 perc átlagban.
2023. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta kinyírták az MVK-t, ne álmodj gyors miskolci közlekedésről. Régen volt az ME járat, ami csak az Egyetemvárosban, a Búza téren és a Tiszain állt meg, na az 10 perc alatt leért a Búza térre.


Szerintem egy jó 40 perc így az út alaphangon, ha szerencséd van, és jön csatlakozás a Centrumnál.

2023. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Közben megnéztem honlapjukon a menetrendet, tényleg eléggé gáz. Villamost megtaláltam, állomástól a Szinvaparkig (centrum) kellene mennem, ahogy első írta, és onnan egy sarokra buszmegálló ha jól néztem, ahol 20as busz bevisz teljesen az egyetemig, meg gondolom visszafele állomásra ugyanígy. Tényleg eléggé gáz menetrend van, busz valamikor majdnem óránként megy, meg amennyi megálló van, gondolom 20 perc simán van odáig.


Taxival sokba kerülne állomástól egyetemig? Levelezős lennék. Gondolom körbevisz egész Miskolcon, hogy ketyegjen az óra, úgy szoktak...

2023. febr. 5. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul ha levelezős leszel, szombaton mégcsak nem is megy be az egyetemvárosba a főépülethez a busz, csak kint áll meg a kollégiumoknál.

Mondjuk a taxi sem olcsó, szerintem egy Tiszai-Egyetem egy 3000 megvan. Megbízható taxitársaságot kell keresni.

2023. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Mondjuk a taxi sem olcsó, szerintem egy Tiszai-Egyetem egy 3000 megvan."


Ja, akkor az jó, mert én olyan 6-7 ezerre gondoltam, mert 6 km-re van kb az állomás az egyetemtől legrövidebb úton is. Ha csak kb. 3 ezer a taxi, jobban megéri 10 percen belül ott lenni vele, mint 20 perceket átszállásra várni meg belvároson keresztül menni.

2023. febr. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!