Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Új jogosítványt kaptam aminek...

Új jogosítványt kaptam aminek más a száma büntetőpontok öröklődnek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Azért kicsit nonszensz volna kijátszani azzal a rendszert ,hogy valaki ilyen-olyan ok miatt újat csináltat.
2023. febr. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Nàlunk szerbiàban

Most ne kövezzetek meg mert pontossan nemtudom de

X èv utàn eltörlik a pontokat ès azthiszem ha nem ugyanazt a szabàlysèrtèst követted el többször..?nememlèkszem màr a sulis anyagra 9ève volt :O de ami biztos hogy valahogy valamennyi idônkènt törlik

..vissont nem törlôdnek ha ùj jogsit csinàltatok…kb 4hònapja elvesztettem a tàrcàmat…-.-

2023. febr. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha pedig nevet változtatsz, akkor eltörlik az emberölésért kiadott elfogatási parancsot. :D


Nem gondolhatod komolyan. Nem öröklődnek amúgy, mert eleve nem a jogsi számán vannak a pontok, szóval nincs honnan hová öröklődni.

2023. febr. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

2. Senkit nem érdekel a szerb jog. Nem bántásból írom, ne legyél durci.

Nálunk is elévül idő multával.

Kérdező! Mint irták, a személyedhez kötődik. Téged súlyt a bünti, nem a műanyagdarabot.

Egy tipp: közlekedj szabályosan.

2023. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. 3 év után évülnek el a pontok.
2023. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Paczalos István ***** válasza:
64%
Nekem most februárban nullázódtak le a pontjaim, mert az útkaparók által kb. fél éve kint hagyott 30-as tábla után traffiztak le 52km/h-val egy be nem látható kanyar után rögtön a veszprémi fakabátok. Ez '20 elején történt.
2023. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!