Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miskolcon elsősegély vizsgán...

Miskolcon elsősegély vizsgán mit szoktak kérdezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van egy tétel de mely kérdések jellemzőek?
2023. febr. 13. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt az elsősegélyt túl byonolitani nem lehet.


Nem gyakran buktatnak meg elsőségélyen senkit. Kivéve ha a segítség ellenére a sérültet a halálhoz viszi közelebb, mint a nyaki szorító kötés és társai.

2023. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul beszéltek, magyarul van a vizsga, szlovakiában szlovákul van a vizsga és simán elvégeztem ittélő magyarként. Innen nézve úgy tűnik, hogy tiszta idióták vagytok, ha saját anyanyelveteken nemtudtok érvényesülni, nem rosszból de az ilyen kérdéseket nemértem. Valamit kérdez te meg válaszolsz rá, nem bonyolult azért ez a dolog, nem haladja meg a tudásodat. Figyelsz az órán sőt még jegyzetelhetsz is és kb ami ott elhangzott azt fogja kérdezni, vigyel füzetet lehetőség szerint kemény borítóval ha nemlennének asztalok, és írószert.
2023. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt amit Szekszárdon is
2023. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira jellemző bármely kérdés mint bárhol máshol. Ugyanabból a tételsorból osztanak és csak a véletlen határozza meg, hol milyen kérdések vannak.
2023. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!